Wszystkich uczestników Akademii Młodego Poligloty serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 25.11.2017 o godzinie 11.00 w budynku Collegium Maius, Plac Kopernika 11, na III piętrze w Auli Błękitnej. Koniecznie pamiętajcie o przyniesieniu (dowolnej) fotografii, którą jeszcze przed rozpoczęciem nauki wkleimy do indeksu – dokumentu, który otrzyma każdy uczestnik AMP. W związku z tym prosimy też o odpowiednio wcześniejsze przybycie – byśmy zdążyli wszystkich zaopatrzyć w ten atrybut studenta:-)

Po inauguracji odbędą się pierwsze zajęcia – zaczynamy od języka rosyjskiego.

Zajęcia potrwają do ok. 12.50-13.00, w związku z czym prosimy, by w tym czasie rodzice zgłosili się po dzieci. (Gdyby zaistniała taka potrzeba w trakcie zajęć, będziemy się kontaktować z rodzicami telefonicznie – prosimy o odbieranie telefonów.)

Cieszymy się na początek wspólnej nauki:-) Do zobaczenia w sobotę! Pamiętajcie o uśmiechu i chęci do nauki:-)

rysunek - chłopiec w ławce rysunek - dziewczynka w ławcerysunek - chłopiec w ławcerysunek - dziewczynka w ławce